O mě

 

Narodila jsem se v minulém století v malé vesničce nedaleko Brna na hranici Vysočiny a JM. Studovala jsem Rodinnou školu, posléze přejmenovanou na Integrovanou SŠ, již jsem z nedostatku zájmu o obor nedostudovala. Pak jsem asi na 12 let "uvízla" v kolotoči třísměnného provozu jedné malé pekárny. Zpočátku mne práce bavila, ale později s ubíhajícími roky, mě absolutně přestala naplňovat. Rozhodla jsem se tedy dodělat školu, což se mi podařilo - v roce 2011 jsem úspěšně ukončila studium na SŠ pro knihkupce a nakladatelské pracovníky v Brně. Knihy jsou má velká vášeň, ale jak bych tak řekla, ani tyto mne nenaplňují zcela, tak jak bych si přála a cítila.

Jelikož mám v sobě sklony pomáhat druhým, vždy mne fasinovala medicína a lékařské prostřední, věda (i ta duchovní) a výzkumy, člověk jako celek a hlavně lidská psychika, chtěla jsem vystudovat psychologii, z čehož, bohužel, z různých důvodů sešlo. Po absolvování školy jsem se začala zajímat o Reiki a nechala se postupně zasvětit do I. a II. stupně, které plně využívám až nyní. V rámci hledání obživy po rodičovské dovolené mi bylo nabídnuto udělat si sanitářský kurz, moc se mi do toho nechtělo, ale šla do toho a doufala, že budu moct spojit tyto dva světy dohromady a používat Reiki a lidský osobní přístup přímo v praxi s pacienty, jenže podvědomě jsem stejně tušila, že to nebude tak úplně možné a nespletla jsem se. Při praxi v jednom velkém nemocničním zařízení jsem totálně vystřízlivěla z mého zidealizovaného vidění "bílého" prostředí a já věděla už docela jistě, že v tomto oboru a prostředí pracovat nechci a že v této mašinerii duchovní přístup s tím věděckýcm propojit nelze, alespoň ne tam, kde jsem byla já.

Přirozené způsoby léčení mne zajímají odjakživa a některým se věnuji už spoustu let a ačkoliv v těchto oborech je velké množství zajímavých věcí, při kterých člověk může duchovně vyzrát a vyrůst a zlepšit své zdraví, ne mnoho jich nabízí tu "opravdovou" pomoc. Nakonec mne ze všeho nejvíc, kromě právě Reiki, oslovila Hlubinná abreaktivní terapie, kterou jsem podstoupila jako klient a která mne uchvátila natolik, že jsem se rozhodla jet na kurz a pokusit se ze sebe udělat dobrého terapeuta. S velkou podporou mojí lektorky a "služebně starších" kolegů se mi to snad daří uskutečňovat. Díky Vám všem za trpělivost a ochotu a těším se na každého nového klienta, se kterým přichází další zkušenosti a otevírají se další cesty a možnosti. :)